Rezene frisör och styling

5,0(6) · GoogleÖstersundInga tider just nu

Lediga tider

Inga lediga tider just nu.

Ring salongen eller kolla tillbaka senare.

Kontakt & bokning

Ring för att boka

Besök oss

Färjemansgatan 13
Östersund

Visa vägbeskrivning

Om salongen

Rezene frisör och styling är en frisörsalong i Färjemansgatan 13, Östersund. Salongen ligger mitt i centrala Östersund.

Salongen har betyget 5,0 av 5 baserat på 6 omdömen på Google. Det placerar den bland de 2 procent högst betygsatta salongerna i Östersund, av 68 med omdömen. Betygen är hämtade från Google och insamlade av dem – vi har inga egna omdömen än.

Det finns 4 salonger till på Färjemansgatan, så du kan jämföra flera på gångavstånd om tiden du vill ha är upptagen här.

Rezene frisör och styling har ännu inte tagit över sin sida på frisörtider.se. Ring salongen för att boka, eller kolla tillbaka när de börjat lägga upp lediga tider.

Frisörer nära Rezene frisör och styling

Är tiden du vill ha upptagen ligger de här inom gångavstånd.

Alla frisörer i Östersund

Vanliga frågor om Rezene frisör och styling

Var ligger Rezene frisör och styling?
Rezene frisör och styling ligger på Färjemansgatan 13 i Östersund, 175 meter från Östersunds centrum.
Kan jag boka tid hos Rezene frisör och styling här?
Inte än. Rezene frisör och styling har inte börjat publicera lediga tider hos oss. Ring 070-098 03 65 för att boka direkt.
Vilket betyg har Rezene frisör och styling?
5,0 av 5 baserat på 6 omdömen på Google. Betygen är Googles, inte våra – vi samlar ännu inte in egna omdömen.
Finns det andra frisörer nära Rezene frisör och styling?
Ja. Närmast ligger Dildar frisör, 28 meter bort. Totalt hittar du 6 salonger inom kort gångavstånd – de listas längst ner på sidan.

Har din salong en ledig tid?

Publicera den på frisörtider.se och nå kunder som letar efter en frisör just nu.

Publicera lediga tider